سوالات متداول

 


آسانترین راه برای خرید از فروشگاه شما چیست؟
آسان ترین و ایمن ترین راه خرید از فروشگاه، خرید آنلاین از طریق سایت میباشد.


چه مدت بعد از ثبت سفارش محصول را دریافت خواهم کرد؟
به طور معمول از زمان ثبت سفارش، پس از  ۷ تا ۹ روز کاری سفارش شما تحویل پست داده خواهد شد.


آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟
خیر، فعلا امکان خرید حضوری وجود ندارد. به محض ایجاد این امکان از طریق راه های ارتباطی در جریان قرار خواهید گرفت.


امکان خرید عمده وجود دارد؟
بله، شما به آسانی میتوانید از طریق سایت فروشگاه هر تعداد کالا را به ثبت برسانید. اما به دلیل تولید کالا بر اساس سفارش شما و عدم امکان مرجوع کردن سفارشات و یا تعویض آنها، پیشنهاد همیشگی ما به مشتریانی که قصد خرید عمده از فروشگاه را دارند به این ترتیب است که ابتدا یک کالا را به عنوان نمونه به ثبت برسانند، پس از دریافت کالا و رضایت از آن اقدام به ثبت سفارشات عمده خود کنند.


قیمت کالاها برای خرید عمده چگونه در نظر گرفته میشود؟
به علت درخواست های مکرر در باب خرید عمده از فروشگاه این امکان را فراهم کرده ایم که با ثبت سفارش عمده نسبت به مبلغ سبدتان تخفیف دریافت نمائید. این تخفیف به طور خودکار در مبالغ بالاتر از یک میلیون، دو میلیون، سه میلیون، ... اعمال میشود.


محصولات ۱۰۰٪ نخ شما شامل کدام بخش ها میباشد؟
کلیه کالاهای ما تماماً نخ پنبه هستند.


استایل تیشرت های شما چیست؟
ترکیب و اندازه ها و برش لباس ها کاملا انحصاری بوده و از میان تمامی استاندارد های موجود در جهان طوری انتخاب شده است که امکان حفظ تناسب اندازه ها تا سایز های بسیار بزرگ همچون ۶ و یا ۷ ایکس لارج هم امکان پذیر باشد.به طور کل میتوان گفت استایل و برش کالاهای ما کلاسیک هستند.


پس از دریافت سفارش در صورت انتخاب سایز اشتباه و مشکلات دیگر، امکان تعویض کالا وجود دارد؟ 
با توجه به آنکه کالاها بر اساس سفارشات مشتریان گرامی تولید و ارساس میگردد تنها چنانچه اشتباه در ارسال از طرف فروشگاه باشد و کالاهای دریافتی شما با سایز های موجود در بخش راهنمای سایزهای تفاوت داشته باشند مطمئناً کالا قابل تعویض خواهد بود. با در نظر گرفتن این مساله قبل از ثبت نهایی سفارش از انتخاب سایز مناسب خود به کمک راهنمای سایزهای فروشگاه اطمینان حاصل فرمائید.


- گروه پشتیبانی فروشگاه اِکسولز -

بازخوردها